شرایط و قوانین استفاده


تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات ردمیک اقدام کند.
همچنین از آنجا که ردمیک یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در کیان مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌‏شوند.

ضمانت کالا

ردمیک برای تمامی کالاهای قرار گرفته بر روی این وب سایت، ضمانت 7 روزه در نظر گرفته است. دقت بفرمایید که درصورت مشاهده هرگونه مغایرت فنی و ظاهری کالا، و همچنین ایرادات فنی و ظاهری؛ 24 ساعت مهلت اطلاع رسانی به واحد خدمات پس از فروش فروشگاه ردمیک را خواهید داشت.

موارد زیر جزء مواردی است شامل ضمانت 7 روزه کیان  نمی شود

_ کالای بدون کارتن بسته بندی

_ کالای بدون جعبه اصلی

_ کالا با کسری اقلام همراه

_ ایرادات فنی کالا که توسط استفاده نادرست کاربر بر کالا ایجاد شده باشد.

_ ایرادات ظاهری (اعم از خش، شکستگی، فرورفتگی، و ....) که بر اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شده باشد.

_ اگر پس از دریافت کالا، مشتری به هر دلیل از خرید خود منصرف شود (اعم از  رفع نیاز مشتری و...) شامل ضمانت مرجوعی نخواهد شد.

_اطلاعات هر محصول آرایشی بهداشتی در سایت ردمیک ، صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره ندارد. خریدار باید قبل از استفاده از مواد آرایشی بهداشتی نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره از متخصص مربوط اقدام کند.

_آسیب‏‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل برطبق رویه ها در لحظه تحویل به مشتری و یا 24 ساعت پس از آن تحویل کالا اعلام گردد. درغیر این صورت جهت تایید درخواست مرجوعی نیاز به ارسال مستندات شفاف می باشد.

_درصورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی و یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول، تمامی مسئولیت­‌های آن بر عهده مشتری است و کیان در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.

شرایط عودت کالا

_ لطفاً قبل از هر اقدامی  با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.

_از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش کیان خودداری نمایید. 

_ مشتریان وب سایت ردمیک می توانند در صورت مشاهده هرگونه اشکال و یا ایراد فنی کالا تا هفت روز، به واحد ضمانت ردمیک اطلاع داده و کالا را عودت دهند. 

_ در صورتی که قصد استفاده از گارانتی هفت روزه ردمیک  و یا عودت کالا را دارید، حتما کارت کالا، جعبه اصلی کالا و محتویات جعبه را در طی این هفت روز نزد خود نگه دارید و از مخدوش کردن یا از بین بردن حتی بخشی از آن نیز خودداری کنید.

_ مسئولیت نحوه استفاده از کالا ، نحوه حمل و نقل، جابه جایی با مشتری گرامی می باشد.

_ از برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه‌ی اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، جدا خودداری کرده. این موارد سبب عدم پذیرفتن کالای مرجوعی از سوی شرکت کیان می گردد.